Skutečnost, že už pro děti není svět bezpečný tak, jako býval dříve, vám určitě připomínat nemusíme. Každého rodiče denně napadne spousta nepříjemností a problémů, které mohou potkat malé žáčky cestou do školy nebo při odpoledni s kamarády. A právě proto je v dnešní době tak důležité, být se svým dítkem neustále ve spojení. Pomoci vám s tím mohou právě chytré hodinky pro děti s gps nebo volací hodinky pro děti z naší nabídky.

Co umí chytré dětské hodinky?

Stejně jako chytré hodinky pro dospělé, tak i dětské smart hodinky zvládají celou řadu funkcí. Můžete je používat nejen k propojení s mobilním telefonem, ale také místo něj a přímo do hodinek vložit simkartu pro uskutečnění či příjem hovorů a SMS zpráv. S dítětem tedy neztratíte spojení ani v případě, že mu s sebou do školy mobil zkrátka nedovolíte. Hodinky pro děti bývají navíc opatřeny také SOS tlačítkem, které v případě nouze vyšle rodičům okamžitý signál.

Proč vybírat GPS hodinky pro děti?

Neméně důležitou pak pro vás bude funkce GPS. Díky ní budete mít neustálý přehled o pohybu vašeho dítěte. Přestože je důvěra v rodinných vztazích velmi důležitá a svému dítěti chcete dát dostatek prostoru, přiznejme si, že někdy se zkrátka může přihodit situace, kdy si aktuální činnost vašeho dítěte rádi ověříte. A dětské chytré hodinky s gps vám to umožní opravdu jednoduše, ať už jste doma, v práci nebo na nákupech.

Chytré hodinky pro malé sportovce

Ačkoliv to nyní vypadá, že chytré hodinky pro děti jsou spíše dárkem pro jejich rodiče, mají spoustu dalších funkcí, které se budou dětem určitě líbit. Od zábavných her a aplikací, přes užitečnou funkci, která najde jejich odložený telefon až po budík nebo stopky. A ty spolu s přesným krokoměrem ocení zejména malí sportovci. Stejně jako přednastavené sportovní režimy.

Dětské chytré hodinky levné a kvalitní

Rozhodli jste se pořídit vašemu dítěti chytré hodinky, ale děsí vás vysoké pořizovací náklady? V naší nabídce najdete levné dětské hodinky méně známých značek, které neustále vynakládají vysoké částky na rozvoj a zdokonalování svých technologií a naopak méně investují do budování své značky. Můžete se tedy těšit na opravdu kvalitní hodinky precizního zpracování, které budou dělat radost opravdu dlouho.