Stylové pánské hodinky patří k nepostradatelným doplňkům každého moderního muže. Hodinky by měly skvěle doplňovat váš osobitý styl, a proto byste měli při jejich výběru dbát maximální pozornosti. Moderní pánské hodinky můžete pořídit v mnoha decentních nebo naopak extravagantních provedeních, záleží jen na vašem vkusu. Hodinky pro muže jsou nejen módní doplněk, ale také praktická pomůcka pro každý den, dnes se však zaměříme především na jejich design pro rok 2021.

Jak vybrat pánské náramkové hodinky?
Hodinky jsou nejen doplňkem vašeho business či volnočasového outfitu, ale především by měly plnit svou praktickou funkci. Můžete tedy zvolit stylové pánské náramkové hodinky s analogovým ciferníkem a koženým či klasickým kovovým řemínkem nebo vsadit na pánské digitální hodinky. Pokud však od hodinek očekáváte více než jen estetickou funkci a ukazatel času, budou pro vás chytré hodinky pro muže jednoznačně nejlepším řešením. Smartwatch totiž můžete spárovat se svým chytrým telefonem a mít tak neustále přehled nejen o čase, ale také o svých výkonech, což ocení nejen aktivní sportovci.

Vsaďte na správný design
I při výběru hodinek je potřeba zvážit, kam je budete nejčastěji nosit. Sportovní pánské hodinky nebo pánské chytré hodinky můžete využít pro volnočasové aktivity, pokud se však v práci neobejdete bez obleku, budou pro vás hodinky převážně módním doplňkem a jejich design pro vás tedy při výběru bude hrát hlavní roli. Moderně a stylově vypadají jak hodinky s kulatým ciferníkem, tak i ve čtvercovém provedení. Ideální je zaměřit se na nenápadnější barvy, které působí elegantně a budou univerzálním doplňkem k saku i košili, mezi které patří zejména černá, hnědá či stříbrná.

Ciferník může mít mnoho zajímavých podob
Také ciferník rovněž může mít mnoho podob. Od tradičního pojetí až po stylová sportovní provedení či například hranaté ciferníky bez čísel. Velice zajímavé je také spojení ciferníku s ukazatelem data či například druhým ciferníkem se sekundovou ručičkou. Pánské hodinky jsou k dispozici v mnoha stylech a barevných kombinacích, můžete si tedy vybrat například luxusní pánské hodinky s odhaleným strojkem, které působí velice efektivně. Zvolit můžete také velké pánské hodinky, které působí masivním a výrazným dojmem.

Hitem roku jsou pánské dřevěné hodinky
Přírodní materiály jsou skutečným trendem posledních let a neminuly ani pánské hodinky. Pokud tedy chcete jít skutečně s dobou, máme pro vás dřevěné hodinky pro muže v několika stylových provedeních. Přestože je jejich pořizovací cena u většiny vyhlášených značek poměrně vysoká, v naší nabídce najdete i levné pánské hodinky s dřevěným ciferníkem, které jsou doplněny také o dřevěný či kožený pásek.